Στην ερώτηση γιατί αυτή η αύξηση που οφείλετε σε απεργία του τζόκερ μήπως ζήταγε αύξηση για να υπάρχει; Ο ΟΠΑΠ απάντησε, η αύξηση της τιμής της στήλης πραγματοποιείται, ώστε το Τζόκερ να να μοιράζει μεγαλύτερα κέρδη και να προκύπτουν περισσότεροι νικητές!
ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ ΟΜΑΔΙΚΑ...
.Σα δε ντρέπονται οι κλέφτες ! Η λογική τους ήταν, αφού όλα αυξάνονται και τα χάπατα οι Ελληνάρες δεν μιλάνε, γιατί όχι και το Τζόκερ;Μία είναι η λύση γενική αποχή από ότι αυξάνουν οι αγιογδύτες, σε Σούπερ-μάρκετ και σε ότι αυξάνουν τα κοράκια.
ΜΠΟΡΟΥΜΕ;
Μ.Α
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .