Εκεί ο βουλευτής Διαμαντής Καραναστάσης, χαρούμενος που είχε μαζί του τα δυο παιδιά του και τη σύντροφό του Ζωή Κωνσταντοπούλου, πρόεδρο της Πλεύσης Ελευθερίας, άρχισε να τους φωτογραφίζει.
Η Ζωή δε ήταν πιο γλυκιά από ποτέ. Ο έρωτας αλλάζει τους ανθρώπους…
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .