Mετά τις αγελάδες και την εξολόθρευση τους, η παράνοια των παγκοσμιοποιητών στα καλύτερα της => “Οι γάτες είναι μια καταστροφή για την βιοποικιλότητα και τα σκυλιά μια καταστροφή για το κλίμα”, σύμφωνα με την γαλλική Διακυβερνητική Επιτροπή για την Κλιματική Αλλαγή...
H προπαγάνδα της καταστροφής με όχημα το κλίμα και φυσικά τον φόβο συνεχίζεται με τελικό σκοπό να μην έχεις τίποτα και να είσαι ευτυχισμένος, στο ψηφιακό μπουντρούμι στο οποίο φυλακίζουν ισόβια τις κοινωνίες και την κριτική σκέψη, μέσω της τεχνολογίας με κινητά και τάμπλετ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .