Σύμφωνα με ανακοίνωση του Δήμου, τις επόμενες μέρες δημοτικοί αστυνομικοί θα εξοπλιστούν με στολές χριστουγεννιάτικων δέντρων και θα τοποθετηθούν στις πλατείες όπου θα μένουν εντελώς ακίνητοι προκειμένου να εντοπίζουν άμεσα τους δράστες όταν προσπαθήσουν να τους κλέψουν τα στολίδια.
https://tovatraxi.com/social/dimotikous-astinomikous-metamfiesmenous-se-dentra-epistrateuei-o-dimos/
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .