Την παραίτηση της από δημοτικός σύμβουλος του Δήμου Αθηναίων ανακοίνωσε με ανάρτησή της στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, η Αλεξία Έβερτ.
Στην ανακοίνωσή της, η ίδια αναφέρει ότι πλέον θα αφοσιωθεί στην οικογένεια της, ενώ ευχήθηκε καλή επιτυχία στον διάδοχό της, Ελευθέριο Σκιαδά, τον οποίο χαρακτήρισε «πανάξιο».
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .