Απόστολος Διαμακάρης Θεσπίστηκε για πρώτη φορά θέση Αναπληρωτή Περιφεριαρχη και διορίσαμε σε αυτή την κυρία Χριστίνα Κεφαλογιάνη, αδελφή της...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjYjy3Jgg8niJuH5rmbxeI1XHXFRZxsp1A3DgATxq9JIpGXg36ccCF32bLswN_ecLNc4jlJRWuVu7Tpy5SMwuYun6g9CKHXGDOg6URY6aik2wFkJrb7Uuzk7vAd20bSE8dexOd8EqnGr35OfB9Ysia_T1ibHWbQVWSETLiDz2Rlyl8Drku2GcsiPg/w640-h640/GDGD8BXWIAAgRFH.jpg)
Απόστολς Διαμακάρης
Θεσπίστηκε για πρώτη φορά θέση Αναπληρωτή Περιφεριαρχη και διουρίσαμε σε αυτή την κυρία Χριστίνα Κεφαλογιάνη, αδελφή της κυρίας Όλγα Κεφαλογιάννη. Κακό;
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .