Τι είπε ο παρουσιαστής για τον σπουδαίο ηθοποιό, πατέρα του παίκτη
Στο τηλεπαιχνίδι «Μονομάχος» που παρουσιάζει ο Χρήστος Φερεντίνος παίκτης εδώ και καιρό είναι ο γιος του αγαπημένου αείμνηστου ηθοποιού Σπύρου Καλογήρου.
Ο Κωνσταντίνος Καλογήρου δίνει τον καλύτερό του εαυτό και διεκδικεί μια θέση μέχρι το τέλος προκειμένου να πάρει κάποιο χρηματικό ποσό εάν χάσει ο μονομάχος παίκτης.
Την Τρίτη ο Χρήστος Φερεντίνος αναφέρθηκε στον σπουδαίο Έλληνα ηθοποιό πατέρα του:
«Να θυμίσουμε ότι ο Κωνσταντίνος λέγεται Καλογήρου στο επίθετο και είναι ο γιος του Σπύρου Καλογήρου. Μεγάλος ηθοποιός! Τα ξέρεις από πρώτο χέρι εσύ Κωνσταντίνε!».
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .