πρωίαν, ούτε μεσημβρίαν...
Μόνο στην αθάνατη ΕΡΤ θα μπορούσε να επιβιώσει... μια τέτοια εκπομπή, που δεν έχει ούτε «αίμα», ούτε ψυχή. Φώτης Σεργουλόπουλος και Τζένη Μελιτά παρουσιάζουν την πιο... αδιάφορη εκπομπή στην ελληνική τηλεόραση.
Κρύα αστεία, εξυπναδούλες παλαιάς κοπής σε κάνουν να βαριέσαι από τα πρώτα δευτερόλεπτα. Η εκπομπούλα όμως ζει και βασιλεύει, γιατί είπαμε:
Αθάνατη ΕΡΤ!...
Σχόλιο Nonews
nonews-NEWS
https://taxalia.blogspot.com/2024/02/blog-post_437.html#more
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .