Του Παναγιώτη Λιάκου.
Τα συστημικά κόμματα όχι μόνο στηρίζουν τους «γάμους» ομοφυλοφίλων αλλά και τα gay prides. Οι παρελαύνοντες που βλέπετε θα μπορούν να υιοθετήσουν παιδιά.. (και αυτός/ή με την εικόνα του Αγίου Νικολάου στα αχαμνά του). Θερμά συγχαρητήρια στους ψηφοφόρους να πούμε…
![](https://www.antinews.gr/wp-content/uploads/2024/02/4478722.jpg)
![](https://www.antinews.gr/wp-content/uploads/2024/02/agp5.jpg)
![](https://www.antinews.gr/wp-content/uploads/2024/02/2543088.jpg)
![](https://www.antinews.gr/wp-content/uploads/2024/02/5909622.jpg)
![](https://www.antinews.gr/wp-content/uploads/2024/02/%CF%86%CF%89%CF%84%CE%BF-1-gay-pride-2021.jpg)
https://fonaklas.blogspot.com/2024/02/blog-post_704.html
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .