Στην παρέλαση για την εθνική επέτειο της 25ης Μαρτίου στη Θήβα, συμμετείχε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ, Στέφανος Κασσελάκης, ως νεοσύλλεκτος του σώματος του Πυροβολικού.
Ο αρχηγός της Αξιωματικής αντιπολίτευσης
πραγματοποίησε την πρώτη του εμφάνιση ντυμένος στα χακί παρελαύοντας, με ακόμη 36 νεοσύλλεκτους του Κέντρου Εκπαίδευσης.Η παρέλαση πραγματοποιήθηκε λίγο πριν τη 1:00 το μεσημέρι στον κεντρικό δρόμο της Θήβας με πλήθος κόσμου να συρρέει για να παρακολουθήσει τις εκδηλώσεις για την Ελληνική Επανάσταση.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .