Το θύμα ζητούσε βοήθεια για τη ζωή της από το 100 αφού το αστυνομικό τμήμα που ζήτησε βοήθεια αποδείχτηκε άχρηστο , και αυτός στο τηλ. χρονοτριβούσε ρωτώντας βλακείες, μόνο τι χρώμα είχαν τα ρούχα που φορούσε δεν τη ρώτησε ο γελοίος, και ο φονιάς δίπλα της την σκότωνε !
Ο τηλεφωνητής του 100 περαστικός ήταν από κει και δεν αισθάνθηκε από τη φωνή του θύματος ότι βρισκόταν σε κίνδυνο η ζωή της; Αυτή την ασφάλεια μας παρέχει η Αστυνομία του Μητσοτάκη!
Υ.Γ Άσε που όταν χρειάστηκα να ζητήσω βοήθεια από το εκατό άκουσα από τον τηλεφωνητή το εξής τραγικό: Το τηλεφωνικό κέντρο δε λειτουργεί για τεχνικούς λόγους !
Αναγνώστης
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .