![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEipqc60tcTqD1b3rN0nPi3l4EPumgSJJ3OX_6CfYVaqkqpiv6BlEBILYEDwiGsxleVdTF1QKviS39AqRvbqtdmRe0xUQEM9csSX9JanNoIQtUQgApLoX4tlEkVzEtZQkVIB646pHsFN1TvLIjy_sVxWLMsBxhfrCWzMdAIURnY3-qo6oH9ptHWJ5XCYQg/w640-h480/0bb832d8b5db97fc14d657157fd12995b75947f5_hq.jpg)
Αν σε βγάλει ο δρόμος....
Αν σε βγάλει ο δρόμος προς τα 'δω, πέρασε να μεθύσεις απ' τις ευωδιές των λουλουδιών της άνοιξης...Να θαυμάσεις το Θεϊκό καλλιτέχνημα της φύσης, και να γαληνέψει η ψυχή σου από την τέλεια
ερμηνεία τραγουδιών στο ανοιξιάτικο φεστιβάλ των πουλιών...Μαρίζα Τσιτμή
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .