![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh5JpVYrSLmjATONzCYi2AXfdDQTc5yx7zAd3AJlidVlRTuNYa5GAkegeqSclMWS3gL_7EGOhu-JGx9LXaCuGqFJ8k4nb-ZjuruuEf_G2gL7HOjVA5sWBi-yND_U5pTJfWJFPDfdIGPSAhTdqycZmgjzBfahBJn4OUKECgWtr-cQvM5cvFRcjbDJA/w640-h427/5976676.webp)
Ο ιδρυτής της κοινωνικής κουζίνας «Ο Άλλος Άνθρωπος», Κωνσταντίνος Πολυχρονόπουλος, δημοσίευσε ανάρτηση στο Facebook την Τετάρτη στην οποία συμπεριέλαβε φωτογραφία από το κτίριο στο οποίο στεγάζεται η κοινωνική κουζίνα στην περιοχή του Μεταξουργείου με την ταμπέλα «Πωλείται το παρόν κατάστημα».
Υπενθυμίζεται ότι ο Κωνσταντίνος Πολυχρονόπουλος βρίσκεται αντιμέτωπος με καταγγελίες για μη χρηστή διαχείριση των χρημάτων που προορίζονταν για την κοινωνική κουζίνα.
Δείτε την ανάρτηση του Κωνσταντίνου Πολυχρονόπουλου:
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .