Υποψήφιος βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ και πρώην υπουργός Μεταναστευτικής Πολιτικής, Γιάννης Μουζάλας: “Εγώ δεν θα ήθελα να υπάρχουν φράχτες. Όταν πέσει (ο φράχτης στον Έβρο), θα έπαιρνα χαρά σαν να έπεφτε το τείχος του Βερολίνου». Σταύρος Βιτάλης, Υποστράτηγος κ.α. Καταδρομέας, συντονιστής Εθνοσυνέλευσης: ”Και εγώ θα ήθελα τώρα στις εκλογές να πάρεις τα ποντιακά κάκαλαμ”.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .