How_to_H2 Ρε ένας θα ρωτήσει γιατί ασφαλτοστρώθηκε το σημείο του εγκλήματος στα Τέμπη... ΕΝΑΣ??? Γιατί καθαρίστηκε ο χώρος ενώ δεν έχει ξεκι...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhEzMcNWlmAWgs25m_8Sh17BjwCt48_IH07OmGaCaBn5bBYwRtdHrFwmMVHtlpl7klJH2x27jcPJioWvKLS6Ief1dNbpB93wmo0lA98aS2C2tWPatLKnA0b31RY3-9EehV4nn__CJxpRwPwZbDUFDr8LDhtmcI6Mde_DxORLPOmMpcfM913Wb4/w640-h465/FqoUTPuXwAY7TmA.jpg)
How_to_H2
Ρε ένας θα ρωτήσει γιατί ασφαλτοστρώθηκε το σημείο του εγκλήματος στα Τέμπη... ΕΝΑΣ??? Γιατί καθαρίστηκε ο χώρος ενώ δεν έχει ξεκινήσει καν η υποτιθέμενη επιτροπή διερεύνησης του εγκλήματος... Τόσο ανάλγητοι είσαστε όλοι;
katerinaparadisi
Τι μετέφερε η εμπορική αμαξοστοιχία; δεν τα μάθουμε ποτέ τώρα πια. Γι αυτό και η ασφαλτοστρωση
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οιοσδήποτε θίγεται από άρθρο ή σχόλιο που έχει αναρτηθεί στο oxafies.com , μπορεί να μας ενημερώσει, στο oxafies@gmail.com ώστε να το αφαιρέσουμε άμεσα. Ομοίως και για φωτογραφίες που υπόκεινται σε πνευματικά δικαιώματα.
Στo oxafies.com ακούγονται όλες οι απόψεις . Αυτό δε σημαίνει ότι τις υιοθετούμε η ότι συμπίπτουν με τις δικές μας .